#DachowskiPyta, a Bartek Jastrzębski odpowiada…

Kim jest Bartosz Jastrzębski? Z kim i jak pracuje codziennie i co go pasjonuje najbardziej? Jak dochodził do swojego sukcesu i wiedzy?

Następny live
17 września 2021 10:00
 Spreaker
Podcasts
 Google
Podcasts
 Apple
Podcasts
 Spotify
Podcasts

#DachowskiPyta:

➤ Skąd miłość i pasja do treningu?
➤ Czy myślał kiedyś o wyjeździe za granicę, aby tam trenować innych?
➤ Czy polscy sportowcy są z miejsca spisani na straty – w dużej mierze?
➤ Jak pracuje się ze sportowcami w porównaniu do „zwykłych” pacjentów?
➤ Co by robił, gdyby nie własna kontuzja – czy byłby zawodowym piłkarzem?
➤ Rehabilitacja na sali czy w gabinecie?
➤ Z jakimi problemami najczęściej styka się w swojej pracy?

Od dawna nie było u mnie trenera! Dlatego do najbliższej rozmowy zaprosiłem jednego z trenerów (ale też fizjoterapeutę!) pracujących w Fizjo4life.

Bartek jest trenerem przygotowania motorycznego i terapeutą ruchowym. Czyli w skrócie – jak trwoga, to do Bartka!! Bartek specjalizuje się w dobieraniu skrojonych na miarę ćwiczeń w przypadkach ciężkich – po urazach, operacjach, kontuzjach – a także w przygotowywaniu sportowców do dawania z siebie maksimum w uprawianych przez siebie dziedzinach sportu. Bartek Jastrzębski towarzyszy profesjonalistom w ścieżce do zawodów, trenuje też dzieci, które obecnie pracują z nim na to, aby osiągać najlepsze wyniki i reprezentować godnie swoje dyscypliny sportu.

Bartosz rozpoczął edukację na kierunku Fizjoterapia w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie po kontuzji więzadła krzyżowego przedniego, która przerwała jego karierę w piłce nożnej. Postanowił wówczas pomagać innym zawodnikom przechodzić urazy i powracać do pełnej sprawności. Na podstawie własnego doświadczenia i zdobytej wiedzy stwierdził, że urazami należy nie tylko zajmować się już po fakcie, ale odpowiednio dobranymi treningami można w dużym stopniu zniwelować ryzyko ich wystąpienia.

Zapraszam do posłuchania naszej rozmowy!

Aby wziąć czynny udział w naszej rozmowie, dołącz, wypełniając formularz. Wystarczy kilka kliknięć, a wyślę Ci link z ekskluzywnym dostępem do live na moim kanale. Do usłyszenia i zobaczenia już w środę, 17 września o 10:00 (rano)!! Dla osób zapisanych będziemy mieć dłuższą wersję podcastu – z randomowymi pytanimi. Bartek Jastrzębski pod ostrzałem – jesteś ciekawy/a?

mgr Michał Dachowski