#DachowskiPyta, a Alex Kowalczuk odpowiada…

Kim jest Alex Kowalczuk? Z kim i jak pracuje codziennie i co go pasjonuje najbardziej? Jak dochodził do swojego sukcesu i wiedzy?

Następny live
13 października 2021 10:00
 Spreaker
Podcasts
 Google
Podcasts
 Apple
Podcasts
 Spotify
Podcasts

#DachowskiPyta:

➤ Jak nie rozkminia czegoś, to co robi – np. w czasie wolnym?
➤ Skad pomysł na AD Trening?
➤ Czy myślał kiedyś o wyjeździe za granicę?
➤ Kto najczęściej przychodzi na jego szkolenia i na jego treningi?
➤ Do kogo kieruje Holistic Body Approach?
➤ Z jakimi problemami najczęściej styka się w swojej pracy?

Alex sam o sobie mówi:

Z zawodu jestem „rozkminiaczem”. Jeśli mnie coś interesuje, to nie spocznę, póki nie rozkminię tego do najdrobniejszej cząsteczki.

Od kilku lat drążę tematy związane z ruchem oraz szeroko rozumianym treningiem siłowym. Staram się mieć jak najszerzej otwartą głowę. Uczę się z każdego źródła do którego jestem w stanie się dostać. Potem to krystalizuję, składam w sensowną całość żeby przelać to potem na moją drugą pasję czyli YouTube, a także warsztaty które prowadzę cyklicznie w całej Polsce.

Nie spawam czerepu w ramach jednej doktryny treningowej dlatego moje podejście cechuje się bardzo dużą wszechstronnością i aktualnością przedstawianych zagadnień. Innymi słowy eklektyzm na całego!

Aby wziąć czynny udział w naszej rozmowie, dołącz, wypełniając formularz. Wystarczy kilka kliknięć, a wyślę Ci link z ekskluzywnym dostępem do live na moim kanale. Do usłyszenia i zobaczenia już w środę, 13 października o 10:00!!

mgr Michał Dachowski