Michał Dachowski

Cześć, dobrze Cię widzieć!

Nazywam się Michał Dachowski. Prowadzą dwie prężnie rozwijającej się firmy – Fizjo4life i BLACKROLL Polska, ale chcę żebyś wiedział, że zaczynając miałem bardzo niewiele.

Mój pierwszy gabinet miał niespełna 8m². Motywacja i ambicja pozwoliły mi osiągnąć to kim dzisiaj jestem. Nie bój się podejmować decyzji wierząc w to co robisz.

Nie ma rzeczy niemożliwych, to Ty decydujesz, w którym kierunku chcesz iść.

Moją ogromną pasją jest sport, a w szczególności koszykówka która towarzyszy mi od młodości. To ona nauczyła mnie szacunku, samodyscypliny i pracy w zespole.

Na boisku poznałem moją żonę Karolinę, która od lat rozwija razem ze mną wszystkie projekty, wspierając mnie na drodze do mojego celu. Dlatego w moich rozmowach, często będę nawiązywał do sportu, gdyż zawdzięczam mu wiele zarówno zawodowo, jak i prywatnie.

Dzięki ciągłej pracy, nad sobą i otwartości na nowości, dziś mam wiedzę, którą chcę się z Tobą dzielić.

Pokażę Ci, jak zacząć pracę w zawodzie, doradzę jak odnaleźć się w świecie marketingu i pokażę co zrobić, żeby założyć własny gabinet/studio. Na wszystkie pytania odpowiem w kolejnych seriach #Dachowski. Ja przeszedłem tą drogę, chcę, żebyś uniknął trudności, z którymi musiałem się zmierzyć. Wiem, że na rynku jest miejsce dla dobrych specjalistów, ponieważ coraz więcej osób potrzebuje naszej pomocy.

Poprzeczkę zawsze stawiałem sobie wysoko, a ryzyko to moje drugie imię. Dlatego realizuję się w trzech różnych od siebie dziedzinach, łącząc je i tworząc coś unikatowego

TERAPIA
Uwielbiam pomagać ludziom. W swoim gabinecie spotykam wiele ciekawych przypadków. Doświadczenie które zdobyłem przez lata jest konsekwencją w szukaniu nieoczywistych rozwiązań.

SZKOLENIA
Ogromną satysfakcję i radość sprawia mi przekazywanie wiedzy, a także dzielenie się doświadczeniem z innymi inspirując ich do stawania się lepszymi specjalistami.

BIZNES
To mój konik, a każdy swój nowy projekt rozwijam z dziecięcą radością. Moja głowa jest pełna pomysłów i motywacji do pracy. Cieszy mnie podejmowanie nowych wyzwań i budowanie solidnych wartości.

MOJE GOŚCINNE WYSTĘPY W INNYCH PODCASTACH